Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Білкові напої не тільки марні, але й шкідливі?
Не Зупиняйся | Спорт | Психологія
Популярні харчові добавки не виконують своїх функцій і можуть завдати серйозної шкоди людському організму. Фото 1 - Белковые напитки не только бесполезны, но и вредны?Вчені з Університету в Монреалі (University of Montreal) прийшли до висновку, що білкові напої, які часто використовують спортсмени, насправді, не виконують жодної з заявлених на їх упаковці функцій. На думку фахівців, вживання таких продуктів ніяк не позначається ні на процесі відновлення організму, ні на поліпшенні спортивних результатів. Більше того, зловживання білковими напоями може стати причиною розвитку різних захворювань із-за перенасичення організму залізом, натрієм, фолієвою кислотою та іншими речовинами, що входять до їх складу.

У дослідженні взяли участь 42 спортсмени, які пройшли всі необхідні тести для виявлення нинішнього стану їх організму. В результаті цього з'ясувалося, що понад 80 відсотків добровольців не відчувають ніякого дефіциту білка. Після вживання білкових напоїв протягом трьох днів ці показники не змінилися, зате було відмічено підвищений вміст натрію, магнію, ніацину, фолієвої кислоти, вітаміну А і заліза. На думку експертів, саме це є основними причинами появи проблем із зором, захворювань печінки і розвитку хронічної втоми.

"Головна небезпека білкових напоїв ховається в їх неправильному вживанні, - розповів один з авторів дослідження, Мартін Фрешет (Martin Frechette), у своїй статті, опублікованій на сторінках авторитетного наукового видання Dietology. - Отримані нами дані говорять про те, що ці продукти абсолютно не потрібні ні спортсменам-аматорам, ані спортсменів-професіоналів. Більш того, вони можуть містити в собі домішки, не зазначені в списку інгредієнтів і завдають більш серйозної шкоди здоров'ю".

Фото: www.inquisitr.com .
21 січня 2018 в 12:06  |  Переглядів: 9  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: