Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Безпека
У сучасному світі при підвищенні технічного оснащення жити стало небезпечно. Снують автомобілі, викиди шкідливих речовин в атмосферу, різна комп’ютерна техніка, телефони та інші гаджети, різні епідемії, все це представляє загрозу для здоров’я і життя людини.
Потрібно кожен день дотримуватися елементарних правил особистої безпеки у життя. Найбільш часті проблеми виникають з транспортом. Нескінченні аварії, що призводять до загибелі тисяч людей. А причиною тому недотримання правил дорожнього руху, які допускають як пішоходи, так і водії.
Оточуюче нас середовище теж не відрізняється чистотою і свіжістю, як здається на перший погляд. Підприємства і автомобілі викидають у повітря величезна кількість шкідливих речовин, які ми з вами – міські жителі, вдихаємо постійно. Навіть щільно закриті вікна не врятують від цього підступного повітря. Як же захистити сім’ю і будинок від шкідливих проявів навколишнього середовища? Звичайно, повністю ви не захистите своїх домочадців від хімікатів, які витають у повітрі, але частково можна цьому протистояти. Наприклад, непоганим рішенням є всілякі очищувачі повітря, іонізатори, зволожувачі. Також під час провітрювання можна завісити вікно змоченою у воді марлею, щоб зменшити проникнення вуличного пилу і дрібних частинок в квартиру.
Ще однією серйозною проблемою в даний час стало збільшення злочинності. Споконвіку чоловік – захисник в будинку. Він лідер, голова, він зобов’язаний захищати і оберігати свою сім’ю. Його головний обов’язок – захистити свою сім’ю, надати своє міцне чоловіче плече тендітній жінці і маленьким дітям. Але захист чоловіка полягає не тільки в застосуванні грубої фізичної сили, але і прояв почуттів і турботи до своєї жінки. Зараз багато жінок обуряться, що справжніх чоловіків зовсім не залишилося, але насправді їх зробили такими самі жінки, які перестали бути слабкою статтю і вміють робити все те, що повинен робити чоловік. Але, якщо ваш чоловік по праву називається чоловіком, то вам дуже пощастило!
сьогодні о 14:20  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: