Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Безнадійно закохана
Не Зупиняйся | Спорт | Психологія

Любов — прекрасне почуття.Але чому ж вона може принести стільки болю і розчарування? Що робити, якщо любов не взаємна?

Що робити, якщо закохана без відповіді?

А чи можна назвати любов'ю, то відчуття, що приносить біль? Рекомендую, якщо відчуваєте любов без відповіді, переглянути фільм «Амелі».Там доступно і наочно описаний весь процес страждання дівчини, а головне, до чого може призвести болюча закоханість.

5А безответна ваша любов? Буває, що людина не здогадується про ваші почуття.Не всі люди мають відкритістю і сміливістю, щоб зізнатися у своїх почуттях.Дорогі жінки, чоловіки не розуміють натяки.Для них не може бути очевидним, що якщо ви підсіли до нього за столик на бізнес-ланчі, то він вам подобається.

 

Якщо ви спілкуєтеся з молодою людиною як найкращі друзі, а насправді ви вже давно відчуваєте до нього почуття, то потрібно зізнатися в цьому, а не слухати його чергові розповіді про інших дівчат.Взагалі, про свої почуття потрібно говорити, а не страждати і боятися! Життя одне, пробуйте, помиляйтеся і стаєте сильнішими.

Чому любов буває без відповіді?

Дівчина перейнялася почуттями до молодій людині, а він не відповідає взаємністю.Причина в тому, що він не розглянув чесноти і сильні сторони дівчини.Ну що ж, це відмінний стимул розвивати себе, щоб цей чоловік побачив, яку дівчину він упустив.Розвивайтеся, заявіть про себе світові, добийтеся успіху і визнання.Нехай ці почуття стануть стимулом для розвитку особистості.А якщо, подолавши перешкоди, і здобувши популярність і визнання, дівчина вважатиме за потрібне прийняти залицяння молодого людини, то любов без відповіді стане взаємним світлим почуттям.

4Не треба плекати в собі почуття нікчемності, образи.Варитися у власному соку нерозділеного кохання — пропащий варіант.Людина — сильна і горда істота.Все, що не вбиває, робить нас сильнішими.Станьте сильніше, і тоді у вашому житті з'явиться гідна людина.

Пам'ятайте, ви не самотні.Зверніться за допомогою до подруг, батькам, колегам.Зміна діяльності, а ще краще — обстановки, допоможе вам.Позбавтеся від усього, що нагадує про цю людину.Не шукайте зустрічі, абстрагуйтеся.Час лікує все.Головне, не ятрити рани і не займатися самобичуванням.Не тримайте все в собі, слухайте більш досвідчених жінок, які щасливі в особистому житті.Вам є чого в них повчитися, беріть з них приклад.

Безнадійно закохана

Буває, що неподілене почуття стає сенсом життя.Об'єкт любові зводять у культ, обожнюють, переслідують.Це схоже на психічний розлад.Допомогти може кваліфікований лікар, або самостійне прочитання психологічної літератури.Навчіться розпізнавати маніпуляції.Не всі порядні чоловіки.Є й такі, які відверто використовують закоханих дівчат для задоволення своїх фізичних або матеріальних потреб.Не дозволяйте використовувати себе.

3Потрібно намітити чіткий план свого життя.Мрієте про будинок на березі океану разом з цим хлопцем і вашими спільними діточками, які бігають по пляжу? Тоді дійте.Почніть здійснювати мрію.Поїдьте, подивіться країну, в якій ви хочете зустріти старість з коханою людиною.

Почніть заробляти на цей будиночок.Слідкуйте за собою і своїм здоров'ям, щоб діти вийшли здоровими.А коли ви будете діяти, відкриється величезний секрет: щастя в вас самих.

Любов — це бажання, щоб партнер розвивався і ріс разом з вами.Ваш об'єкт нерозділеного кохання вже має успіх і визнання? А чого досягли ви? Стати на один щабель з ним.Зазвичай люди обожнюють і звеличують ті якості партнера, яких у них самих немає.Проаналізуйте, чим саме залучив вас цей молодий чоловік? Якщо розумом, то читайте книги теж.Якщо красою, то займайтеся спортом і слідкуйте за собою.Все просто.А коли ви досягнете необхідного рівня, будете з ним нарівні, то він сам впаде до ваших ніг.

Поради, якщо закохана відповіді

  1. Прийміть і полюбіть себе.Так, є слабкість.Ви це усвідомлюєте.6
  2. Знайдіть час, щоб постраждати, час, щоб порадіти і час, щоб розвиватися.
  3. Якщо ви не готові вибивати клин клином і будувати нові відносини, то не потрібно цього робити.
  4. Не потрібно робити щось на зло.
  5. Займіться творчістю, роботою, відпочинком.
  6. Використовуйте цікавий психологічний прийом: Афірмація на кохання та заміжжя
  7. Все, що відволікає від думок про кохану людину, який приносить страждання, може бути використано, головне — будьте щасливі!
.
20 січня 2018 в 18:24  |  Переглядів: 1  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: