Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Батьки проти шлюбу
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Психологія

Весілля — одна з найбільш вражаючих подій в житті закоханих.Дівчина з дня знайомства зі своїм партнером вже бачить в потаємних дівочих мріях цей день.Обранець, який бажає з'єднати свою долю з коханою, теж чекає цієї події.Здавалося б, щастя поруч, але буває, що самі близькі люди виступають проти.Чому батьки можуть виступати проти весілля?

Мотиви батьків можуть бути різні:

  1. Одні не хочуть відпускати дитину у вільне плавання і вважають його або її нездатним до самостійного життя і власної сім'ї.
  2. Інші не згодні з вибором другої половинки.Батьки вважають, що їх дитина гідний кращої партії.Вони справді впевнені, що їх дитина буде щаслива з іншим партнером.

Але страждають від цього діти.Найважче буде парі: кожному доведеться розриватися між батьками і коханою людиною.А деякі особливо егоїстичні батьки ставлять ультиматум: обранець чи ми.Чому так відбувається?

Батьки не схвалюють вибір дочки

Спочатку розглянемо ситуацію, якщо батьки заперечують проти вступу їх дочки в офіційні відносини з партнером, якого вони не злюбили.Дочка — улюблениця в сім'ї.Ще з дитинства крихту оберігають.Якщо дівчина не ділиться зі своєю матір'ю секретиками про особисте життя, то жінка починає сама цікавитися: порпатися в особистих речах, читати смс-ки на телефоні або листування в соціальній мережі.Батько стежить за тим, щоб донька ночувала вдома і не пізно приходила з прогулянок, дотримувалася честь сім'ї.

Але ось сталося, і дівчина вирішила познайомити свого потенційного супутника з батьками.Здавалося б, милий, ввічливий, старанний сім'я, але материнське серце чує небезпеку.Причина найчастіше в самій дівчині.Вона часто крадькома з-за хлопця плакала, закохані лаялися, мало часу проводили разом, і він не був щедрий на подарунки, що бачили батьки.А про моменти щастя і радості, що їй подарував обранець, вона не згадує чинності сором'язливості або недоверительных відносин в сім'ї.Тому батьки і вважають хлопця нелюдом.

Хоча причина може бути з-за молоду людину.При першій зустрічі зі старшим поколінням, він міг себе поставити так, що батькам не сподобалося його поведінку: грубий, хамуватий, розгульний спосіб життя.

Але буває і таке, що майбутній зять золотий, але у батьків відіграє ревнощі.Вони не усвідомлюють, що дочка виросла.В даному випадку необхідно їм зрозуміти, що у дочки вже своя життя.А дочки в свою чергу, слід про майбутнього супутника говорити тільки позитивні речі.

Батьки не схвалюють вибір сина

А чому батьки хлопця проти його дівчини? Як правило, проти весілля найчастіше виступає мати.Тут грає почуття ревнощів, егоїзму і суперництва.Вона ростила, не спала ночами, а тут прийшла інша і повела його.Не кожна жінка пробачить це.Це небезпечна ситуація, де свекруха — жінка з невпорядкованого особистим життям.Дівчині потрібно постаратися завоювати прихильність свекрухи, але і не давати топтати себе.

Не налаштовуйте улюбленого проти батьків ні в якому разі.Не ставте ультиматум: або вони.Частіше партнер вибере все одно батьків, будьте ви багато разів обожнюваної і коханої.Батьки вони одні й інших бути не може.А ось дружин буває багато.Це улюблена приказка матерів, які не хочуть відпускати свого сина в руки іншої жінки.Буває, що потенційна свекруха вважає, що дівчина — погана господиня і подбати про її синочка не зможе.Переконаєте її і починайте питати порад щодо ведення домашнього господарства і турботи про її ненаглядном дитинку.

Батьки проти шлюбу

А буває ситуація, коли обидві сторони проти шлюбу, і тоді парі доведеться або підкоритися волі батьків, або йти до кінця.Сумно, коли все так.Батьки можуть лише порадити, а прислухатися чи ні, повинні вирішувати самі молоді.Молоді в припадку гніву і злості можуть зробити цей крок спеціально.І не факт, що потім будуть щасливі.Важко потім бути щасливими, якщо батьки не хочуть з вами спілкуватися.

Поради щоб батьки благословили шлюб дітей:

  1. Перше знайомство повинно бути не напередодні весілля.Краще якщо воно відбудеться в домашній обстановці і за погодженням, а не спонтанно.
  2. Намагайтеся всі домашні свята проводити в колі сім'ї зі своєю другою половинкою, щоб батьки звикали.
  3. Виїжджайте разом гуляти.
  4. Ознайомте батьків один одного.
  5. Як би сильно не посварилися зі своєю другою половинкою, не розповідайте батькам.Діліться тільки хорошим.
  6. І не йдіть на поводу у батьків, якщо вони ставлять вам ультиматум.Це ваше життя і ваш вибір.Батьки з часом змиряться.
.
20 січня 2018 в 18:38  |  Переглядів: 3  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: