Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Астрологія: що не можна дарувати на Новий 2015 рік Кози
Не Зупиняйся | Дім та побут | Своїми руками

Астрологія: що не можна дарувати на Новий 2015 рік Кози

Якщо ти віриш у гороскопи і фен-шуй, тоді обов’язково прислухайся до порад астрологів, вибираючи подарунок на Новий рік 2015

У 2015 році потрібно дарувати тільки миролюбні речі, якими не можна обпектися.

Є список подарунків, які взагалі не можна дарувати ніколи гострі предмети (ножі, виделки, ножі та ін – до сварок), носові хустки (навіть дуже красиві – до сліз), годинник (ручні, настінні – до розставання), перли (якщо дарувати холостий дівчині – до самотності).

Звичайно, скептики не вірять в “чорний список“ подарунків, які приносять невдачу, але якщо ти до них не належиш, і завжди з радістю прислухаєшся до порад зірок, тоді дізнайся, що категорично не можна дарувати на Новий рік 2015.

Список подарунків, які не можна дарувати на Новий рік вівці:

Штучні речі

Господиня року, вівця (коза), проти подарунків з ненатуральних тканин. Якщо даруєте одяг, прикраси, то подумайте про подарунок. Природність у 2015 році буде цінуватися більше всього.

<

Синтетичні дрібнички, подаровані на Новий рік 2015, принесуть клопоти того, хто зробив подарунок, а також того, хто його отримав.

Чудовим новорічним подарунком на Новий рік 2015 буде мило з натуральних інгредієнтів, зроблене своїми руками.

Гучні подарунки

Астрологія: що не можна дарувати на Новий 2015 рік КозиКоза – тварина гарне, але, на жаль, полохлива. В цьому році не можна дарувати подарунки, які є “розсадником“ шуму, до них відносяться: радіо, телевізори, музичні центри. Такі речі потрібно виключити зі списку подарунків на Новий рік 2015.

Коза любить затишок, тепло, спокій і всілякі смаколики. Ти можеш подарувати близьким новорічне імбирне печиво илибукет з цукерок.

Подарунки, пов’язані з вогнем

Шикарна шубка вівці боїться вогню. Крім того, дерево – стихія наступного року – теж боїться вогню. На Новий рік 2015 можна дарувати свічки, підсвічники, каміни, феєрверки та все, що тим чи іншим способом можна пов’язати із загорянням.

Астрологи стверджують, що такі подаруночки принесуть сварки в будинок, гіркі розчарування і суєту.

Ця стаття корисна? Збережіть її до себе на сторінку в соцмережі!

15 січня 2018 в 13:22  |  Переглядів: 5  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: