Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Антибактеріальне мило
Не Зупиняйся | Здоров'я та краса | Своїми руками
Антибактеріальне мило Останнім часом все частіше рекламують принципово новий продукт: мило з антибактеріальним ефектом - рідке або тверде. Цей продукт, контактуючи зі шкірою, діє інакше, ніж традиційні миючі засоби. При цьому існує кілька різновидів мила, про яких і піде мова нижче.

Синтетичне антибактеріальне мило


До групи цих засобів належать ті, що містять триклозан (рідке антибактеріальне мило) або триклокарбан (кусковая продукція). Обидві речовини блокують фермент, що створює бактеріальну стінку, знищуючи мікроорганізми - і шкідливі, і корисні. Подібну дію мають антибіотики. Шкіра без корисної мікрофлори стає врасливою, пересушується. Крім того, триклозан і триклокарбан важко змиваються, тому можуть потрапити на їжу.
У свою чергу бактерії вміють адаптуватися до подібних агентів, утворюючи резистентні штами, стійкі до дії антимікробних речовин.
Таке мило небажано використовувати постійно - воно ефективно при обробці порізів і ран. При цьому мити їм засобом варто тільки руки, а піну тримати на шкірі не більше 20 с.

Микосептическое антибактеріальне мило


Такі миючі засоби містять екстракт ялини або сибірського кедра і допомагають боротися з грибковими інфекціями і зайвою пітливістю. Тому подібне антибактеріальне мило використовують для гігієни ніг.
Систематичне застосування цього засобу може викликати свербіж і печіння - для лікування і профілактики грибка рекомендується використовувати його не частіше разу на тиждень.

Антибактеріальне мило господарське


Господарське мило готують з тваринних жирів і рослинних олій, при цьому продукт відрізняється абсолютною натуральністю. Воно відмінно відпирає навіть найстійкіші забруднення в холодній воді, за що вшановується господинями.
Це засіб гіпоалергенний і абсолютно нешкідливо, однак, воно злегка сушить шкіру, тому після прання необхідно змащувати руки кремом. Антибактеріальне мило Господарське антибактеріальне мило використовується для волосся , а також допомагає від прищів - їм миють уражені ділянки шкіри. Істотний недолік продукту - неприємний запах.

Антибактеріальне мило дігтярне


Це засіб готується на основі березового дьогтю, який славиться своїми протизапальними і загоюючими властивостями.
Дігтярне мило - відмінний засіб від різного роду висипів, дерматитів, почервонінь. Їм же лікують акне, рани, порізи, фурункульоз, псоріаз і навіть опіки, обмороження. Дьоготь дає підсушуючий ефект, тому після застосування мила знадобиться крем.
19 січня 2018 в 14:52  |  Переглядів: 1  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: