Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
8 березня в стилі СРСР
Не Зупиняйся | Події, свята та традиції | Психологія

В якому стилі відзначити 8 березня?

13Якщо ви хочете відзначити 8 березня оригінально, то вам допоможе тематична вечірка.Варіантів безліч.Нічого не заважає вам відзначити 8 березня у вампірському стилі, якщо в колективі багато шанувальників таких, запасіться накладними іклами, плащами, зробіть макіяж.

Ще варіанти:

  • Венеціанський карнавал: тут знадобляться сукні, костюми і маски.
  • Лихі 90ті: малинові піджаки, золоті ланцюги, лосини.

8 березня в стилі СРСР

Тематичною вечіркою «Back in USSR» можна задати тон всьому свята.

1.Стіл

12Накрийте стіл традиційними Радянськими делікатесами: салат олів'є, закуска бутерброди зі шпротами і огірком, ковбаса докторська, Радянське шампанське, горілка Столична, картопля з куркою.

2.Вбрання

Одяг підберіть по моді того часу.Жінкам костюми в стилі «Службового роману», зачіска зразок хімії, макіяж — сині тіні.Чоловіки костюми радянської епохи класичні, можна пошукати джинси-кльош, варенки для створення неповторного образу і колориту.Не даремно ж ви за них віддавали кругленьку суму, пора згадати молодість.

3.Пісні

Підбір пісень Радянського часу, Ротару, Пугачова, Кобзон.

4.Товариші

Звернення «товариші», увійдіть у роль, ви зразкові громадяни Радянського союзу в цей вечір.Так відповідайте ролі по повній.

5.Танці

Твіст, буги-вуги, вісімдесяті.Покажіть як раніше запалювали на танцях.

6.Інтер'єр

Принесіть з дому плакати, грановані стакани, прапори.Може і бюст Леніна.Нехай панує атмосфера того часу.Батьківщина-мати кличе, як кажуть.Якщо цікаво, звідки прийшов у СРСР свято 8 березня, читайте статтю: Історія виникнення свята 8 березня

Сценарій 8 березня на роботі

Підготуйте заздалегідь сценарій заходу.

ось приклад:

10— Здрастуйте товариші.Восьмий з'їзд КПРС, присвячений Міжнародному жіночому дню вважати відкритим.Дорогі жінки, прийміть вітання від трудового народу.Чоловіки бажають вам здоров'я, добробуту, щастя та передових стахановських результатів.У кого з товаришів є пропозиції по впровадженню 8 березня в комуністичний колектив трудящих, піднімемо келихи!

— Першою жінкою отстоявшей свято 8 березня була Клара Цеткін, так піднімемо товариші келих за її починання і запровадимо його в цій п'ятирічці в маси!

— У кого з вас, товариші, є пропозиції щодо святкових заходів.

8Заздалегідь роздаєте чоловікам привітання, вірші.І коли ставите це питання, то піднімається ліс рук.І далі, наприклад, товариш Іванов, викладайте! Він піднімається говорить свій тост, і так далі.Коли чоловіки скажуть тости і поздоровлення, можете вручати почесні нагороди і медалі, заготовлені заздалегідь, кожної жінки індивідуально з переліком заслуг перед Державою і партією, наприклад, Іванова, вручаємо вам урочисто медаль і сувенір за підняття цілини в бухгалтерії!

.
20 січня 2018 в 17:20  |  Переглядів: 2  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: