Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
8 березня
Свято 8 березня в календарі подій на рік займає особливе місце. Адже це день, коли ми частіше, ніж в будь який інший день, повинні візуально показати всю любов і ніжність до наших жінок. А вони, повірте, це люблять!
Хотілося б дати деякі поради на 8 березня для чоловіка і дружини. Дружина, навіть якщо вона дуже хоче отримати якийсь подарунок від чоловіка на 8 березня, не повинна вести себе нав’язливо і вимагати подарунка безпосередньо. Навпаки, чоловік завжди буде пам’ятати, що він повинен зробити дружині приємне, коли буде оточений увагою, любов’ю і турботою з боку своєї другої половинки. А що можна подарувати на 8 березня чоловіки знайдуть далі в статті.
Жінки, як відомо, люблять робити собі ще гарніше, ніж вони є. Що для цього треба? Правильно! Косметика! Чоловік, вибираючи подарунок, завжди розраховує на певну суму грошей. Головне його завдання полягає в тому, щоб навіть при мізерному бюджеті покупки вибрати те, що його дружині обов’язково сподобається. Головне, щоб подарунок був практичний.
Сімейна пара обов’язково повинна провести цей день разом. Адже більш романтичного дня в році й не придумаєш! Можна організувати увечері вечеря при свічках вдома або запросити дружину в ресторан, де за вас все зроблять уважні офіціанти. Але краще все таки вечерю зробити вдома, повністю звільнивши дружину від кухонних турбот. Їй це буде приємно! Під час вечері в квартирі повинна звучати приємна святкова музика, яка нагадає ще раз дружині про те, що вона улюблена жінка.
До речі, існує перелік подарунків, які дарувати на 8 березня небажано. Серед них:
— посуд;
— постільну білизни;
— засоби для схуднення;
— побутова техніка.
Ні, ми нічого не хочемо сказати проти вищепереліченого, але в цей жінка повинна просто забути про свої буденні обов’язки.
Гарного вам свята!
сьогодні о 14:28  |  Переглядів: 1  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: