Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
7 речей, які генетично передаються дітям тільки від батьків.
Аманда і Райан Горман вирішили переконається в тому, що їх дочка не успадкувала сімейне хвороба, якої страждав Райан і його родичі - гиперхолестеринемию.

Ця складна хвороба призводить до збоїв в роботі серця в самому юному віці. Лікар сорокарічного Райана припустив, що високий рівень холестерину може бути обумовлений особливостями генетики. Справа в тому, що деякі родичі чоловіка померли, не досягнувши п'ятдесятирічного віку.

Своєчасний аналіз дозволив врятувати дочка подружжя Горман. Трирічній дівчинці мали зробити операцію на очі, яка протипоказана при її, успадкованому від батька, діагнозі.

Батькові і дочки було призначено відповідне лікування, завдяки якому вони прожили довше родичів, хворих гіперхолестеринемією. Зрозуміло, все життя їм потрібно буде дотримуватися суворої дієти і приймати ліки. Але їх життя більше нічого не загрожує.Генетичні особливості, які діти успадковують від батьків:

1. Захворювання серця - згідно з дослідженнями, які проводили вчені Університету Лестера, чоловіки-носії певного типу хромосоми, майже на 50% частіше схильні до захворювань, що вражає коронарну артерію. При певних обставинах, ця особливість передається синам.

2. Психічні розлади - серед психічних розладів, які передаються від чоловіків до дітей - шизофренія і СДУГ. З віком батька ризик підвищується, оскільки з роками ДНК чоловіка змінюється. Що стосується жінок, то вони народжуються з певним набором яйцеклітин, а їх ДНК не змінюється протягом усього життя.


 
3. Криві зуби - чоловічі гени, що відповідають за зуби і форму щелепи, сильніше, ніж жіночі. Від батька дитина може отримати не тільки криві зуби, але і слабку емаль.

4. Проблеми з безпліддям - вчені стверджують, що низька якість сперми може бути генетичної проблемою. Якщо дитина народилася в результаті ЕКО, то, швидше за все, так само буде страждати від безпліддя.

5. Стать дитини - чоловічі гени визначають стать майбутньої дитини. Прогноз можна зробити, вивчивши генеалогічне дерево батька. У разі, якщо сперма несе Х-хромосому, то з'єднавшись з Х-хромосомою матері - буде дівчинка. А якщо в спермі закладена Y-хромосома - хлопчик.

6. Колір очей дитини - оскільки чоловічі гени домінують над жіночими, риси обличчя і колір очей, швидше за все, будуть такими ж, як у батька.

7. Зростання дитини багато в чому залежить від батьківських генів. У високих батьків народжуються високі діти.
23 жовтня 2018 в 13:22  |  Переглядів: 79  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: