Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
7 новітніх смартфонів осені-2013
Не Зупиняйся | Технології | Психологія
Цей рік стане першим в історії, коли смартфонів у світі куплять більше, ніж звичайних мобільників. Втім, нам цікавіше, що відбувається в нашій окремо взятій країні: подивися, які компанії лідирують з продажів «розумних телефонів» в Росії, і дізнайся про їх останні новинки. Фото 1 - 7 новейших смартфонов осени-2013 Samsung Galaxy S4 Zoom

Samsung Galaxy S4 Zoom

Бачиш, як гордо виїжджає 10-кратний оптичний об'єктив у цього Galaxy S4 Zoom? Це він від гордості за своїх побратимів — смартфонів на Android. Торік телефони на цій платформі, за даними консалтингового агентства j'son & Partners Consulting, займали в Росії 58% ринку, але вже до кінця цього року, за прогнозами тих же аналітиків, їх частка зросте до 79%.
19 990 руб.

Nokia Lumia 925

Nokia Lumia 925

Смартфони на Windows Phone (і флагман Nokia у тому числі) поступово займають все більшу частку ринку, витісняючи йдуть у минуле апарати на операційних системах Bada і Symbian. Швидше за все, цей процес триватиме і далі, і навряд чи очікуваний прихід операційної системи Tizen (створеного на базі Linux спадкоємця закритого Nokia проекту MeeGo) сильно змінить розклад сил.
24 990 руб.

Sony Xperia Z Ultra

Sony Xperia Z Ultra

Одна з тенденцій цього року — зростання інтересу до технології NFC, яка дозволяє пов'язувати пристрою, не залазячи в налаштування, а просто стикнувшись ними. У Sony за NFC «спілкуються» смартфони, акустичні системи, гарнітури і «розумні» годинник SmartWatch 2 SW2: цей гаджет дозволяє бачити інформацію зі смартфона у себе на руці і керувати його функціями.
Від 21 990 руб.

881МГц —
середня частота процесора смартфона (одного ядра), проданого в 2012 році. При цьому понад 21% смартфонів були оснащені процесорами з 2 або 4 ядрами.

4,98 Мп —
середнє значення числа мега-пікселів, основної камери смартфона в 2012 році.

3 дюйма —
середня діагональ дисплея смартфона, проданого в 2012 році. 95% смартфонів володіли сенсорним дисплеєм.

.
21 січня 2018 в 10:50  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: