Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
7 легальних стимуляторів для яскравого і насиченого життя
Не Зупиняйся | Здоров'я та краса | Психологія
Весна, а тебе ніщо не радує? Риєш посилання в інтернеті за запитом «занепад сил»? Не рий, ми вже нарили — ось 7 натуральних, легальних і практично нешкідливих стимуляторів, які зроблять твоє життя бадьоріше, яскравішим і насиченішим. Фото 1 - 7 легальных стимуляторов для яркой и насыщенной жизни

6. Yohimbe

Недарма Західна Африка славиться рекордними показниками народжуваності, адже дерево йохимбе, з кори якого виходить один з найпотужніших природних афродизіаків, зростає саме там. Препарат з меленої кори дерева стимулює лібідо, впливаючи на мозок, і підсилює приплив крові до відповідних органів як у чоловіків, так і у жінок. Як отримати з цього користь, ти знаєш і без наших підказок. А ось підказка іншого роду: алкалоїд йохімбін підвищує рухову активність і тому входить до складу деяких спортивних харчових добавок.

Не можна, якщо: у тебе діагностовані захворювання печінки або нирок, або ти страждаєш артеріальною гіпотензією (т. е. у тебе знижений тиск). У Росії йохимбе продається у вигляді біодобавки, в якій крім екстракту кори дерева може бути женьшень, цинк і вітаміни. Приймати її треба відповідно до інструкції.


Це цікаво: 10 головних спортивних добавок


Фото 2 - 7 легальных стимуляторов для яркой и насыщенной жизни

7. Мате

Ще недавно про мате було прийнято складати легенди різного ступеня неправдоподібність. Їх головна суть зводилася до того, що чай, каву, какао та інші напої суть шкоду й гидота, а мате — божественний дар. Ще, звичайно, індіанців майя приплели, які про мате навіть не чули. Насправді цей напій, що готується з листя і молодих пагонів дерева гостролист парагвайський, за складом дуже близький до чаю. А чарівна субстанція «матеїн», фігурувала в цих легендах, це самий звичайний кофеїн. Хіба що за рахунок великої кількості танінів мате діє більш м'яко, ніж чай і каву, і багатьом людям цей напій навіть допомагає від безсоння.

Не можна, якщо: ти зібрався пити його, як парагвайці, тобто обжігающе гарячим. Південноамериканські вчені вже простежили зв'язок між вживанням розпеченого маті й тим, що в Парагваї відзначається підвищений рівень захворюваності на рак стравоходу.

Фото 3 - 7 легальных стимуляторов для яркой и насыщенной жизни Ганна Тятькина, алерголог-імунолог ДГКБ №13. Н. Філатова Коментує експерт

Біодобавки корисні лише в адекватних (конкретно для твого організму) дозах. Вони не зроблять тебе іншою людиною, а лише прискорюють і стимулюють фізіологічні процеси. Але якщо організм виснажений (стресами, недосипом, чим завгодно), то біодобавка, надавши короткочасний ефект, лише забере у тебе останні ресурси.

Перш ніж приймати такі речовини, порадься з лікарем: він визначить дозу і термін застосування стимулятора — не виходь за ці рамки. І крім того, якщо ти відчуваєш сонливість, занепад сил і зниження розумової активності довше трьох місяців, можливо, лікар запропонує не женьшеню попити, а з'ясувати глибинні причини твого занепаду.

Ще рік тому я б порадила також не споживати т. н. алкогольні енергетики — така суміш спирту, кофеїну та інших речовин знищує буквально всі системи організму, від ШКТ до ЦНС. Але зараз їх вже заборонили в Москві та Петербурзі, сподіваюся, скоро заборона пошириться і на інші регіони Росії.

Читай також:
9 продуктів для довгожителів

.
20 січня 2018 в 19:12  |  Переглядів: 8  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: