Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
6 способів спокусити жінку
Не Зупиняйся | Спорт | Психологія
Не так важливо, що ти хочеш сексу. Важливо, щоб сексу захотіла вона. Кілька порад про те, як ненав'язливо направити її до себе в ліжко. Фото 1 - 6 способов соблазнить женщину

1. СЕБЕ ПОКАЗАТИ

«Це простіше, ніж здається, — говорить психолог Перрі Баффингтон, — 80% сексуальних контактів провокують жінки, подаючи безмовні сигнали світу. Твоє завдання — звернути ці сигнали на себе».

Що це означає? Прийшовши на вечірку, постарайся спочатку деякий час постояти в центрі кімнати: чисто психологічно жінкам приємно обертатися навколо центральної точки, до того ж тебе можна буде роздивитися з усіх сторін. Побачивши у натовпі дальню знайому, посміхнися їй: навіть до випадковим знайомим жінки розташовані більше, ніж до підозрілих незнайомців. Отримай відповідну посмішку, перехватывай її погляди, пограй так деякий час — і йди з центру уваги. Ти дав зрозуміти, що готовий до встановлення контакту. Продовження слідує.

2. ОЧІ В ОЧІ

Отримати її згоду на що б то ні було не так складно. «Звертайся до неї, коли побачиш, що зіниці її розширені, — радить тобі доктор Баффингтон. — Розширені зіниці свідчать про максимальної сприйнятливості».

А якщо ситуація вимагає негайного згоди і чекати, поки зіниці розширяться самі собою, немає ніякої можливості? Іди від зворотного: приглушити світло, її зіниці розширяться — і сприйнятливість з расположенностью раптом підскочать на потрібний тобі рівень. «Уважно стеж за тим, як вона реагує на твої слова, — продовжує Баффингтон. — Якщо вона відведе погляд вліво, варто чекати швидкого прийняття рішення, якщо ж вправо, то буде коливатися деякий час. І ось тоді, щоб схилити її на свою сторону, поясни, що її позитивне рішення зробить тебе щасливим». Повіримо? Перевіримо.

3. ДОБРОГО СЛОВА НЕ ШКОДА

Скажи, як тобі сподобалося те, що між вами було. Від такого повідомлення в організмі жінки відбудеться потужний викид гормонів гарного настрою — дофаміну і окситоцину. Будь упевнений, після такого феєрверку емоцій вона знову постарається зробити тобі добре і швидше — в надії отримати нову порцію веселих гормонів. Умовний рефлекс, описаний ще доктором Павловим, у цьому випадку працює на тебе.

4. СТІЙ НА СВОЄМУ

«Ваші стосунки дійшли до першої сварки. Як тільки вона почне дорікати тебе, устань, — каже Перрі Баффингтон. — Це покаже, що ти абсолютно впевнений в собі і хочеш, щоб вона в цьому теж впевнилася. До того ж сам підйом вгору прискорить твоє серцебиття, а отже, і кровотік — значить, кров, приливающая до мозку, допоможе тобі швидше думати і оперативніше реагувати на її слова». А ось після цього варто додати своєму погляду деякий жаль. 90% жінок готові пробачити свого партнера навіть за зовнішні ознаки сорому і каяття, не обов'язково щось говорити.

5. ЗНАК НЕЗГОДИ

«Не варто погоджуватися з усім, що каже тобі жінка, — радить сексолог Івонна Фулбрайт. — Нам, жінкам, цікаві соціально домінантні чоловіки, а не «слабка ланка». Саме тому під час побачення і супутніх йому розмов намагайся грати роль адвоката диявола, час від часу не погоджуючись з її тезами — але твої доводи повинні бути схожі за формою з її доводами. У якийсь момент вона може подумати, що змінила твою точку зору. Хай думає!» Але пам'ятай: суперечки суперечками, а склянку пива їй в обличчя — поганий аргумент, це може остудити почуття.

6. ЩЕДРІСТЬ НЕ ПОРОК

«Від природи жінка запрограмована таким чином, що її тягне до щедрим чоловікам. Щедрість для неї — сигнал про те, що у чоловіка спостерігається деякий надлишок ресурсів, яким він готовий поділитися», — говорить психолог-еволюціоніст Джеффрі Міллер. Мова навіть не про те, щоб ти подарував їй шубу з шапкою, а також зводив в ресторан. Подай старенькій-жебрачці в підземному переході. Здай кров для постраждалих в катастрофі. Відвези упаковку памперсів в будинок малятка, нарешті. По-перше, це справить належне враження на неї. По-друге, це просто хороші вчинки, від яких у тебе поліпшується настрій і зростає самооцінка — а в межполовых справах і це зайвим не буде.

.
21 січня 2018 в 10:55  |  Переглядів: 8  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: