Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
5 технологічних новинок з презентації Apple в Сан-Франциско
Не Зупиняйся | Технології | Психологія
Ти напевно по достоїнству оцінив новий iPad і iPhone, але помітив ти нові технології, представлені 9 вересня в Сан-Франциско? Ми зібрали п'ять головних новинок, якими Apple оснастить свої гаджети. (А слідом за Apple, ймовірно, і весь світ.) 5 технологических новинок из презентации Apple в Сан-Франциско

3D Touch

Представлена в Сан-Франциско технологія 3D Touch дозволяє нових пристроїв Apple розпізнавати інтенсивність натискання на екран. (Приблизно як Force Touch в Apple Watch, але цікавіше.) 3D Touch вводить два нових типи натискання: сильне натискання на іконку (peek) і сильне натискання на елемент (pop) — вони сильно розширять управління додатками і позбавлять тебе від зайвих рухів. У даний момент 3D Touch интегригророван в «рідні» додатка Apple, а також в Instagram, Facebook і WeChat.

Live Photos

Live-Photos — принципово новий (для Apple, у інших виробників ми вже бачили щось схоже) формат запису зображення, що представляє собою щось середнє між зйомками з Vine і GIF-анімацією. У форматі Live Photos камера знімає 3-секундне відео, записуючи 1,5 секунди до і після спрацьовування «затвора». Оціни перспективність жанру:

Apple Pencil

Скучив за стилусам? Подібний з'явиться у нового планшета iPad Pro під назвою Apple Pencil. При цьому планшет буде сприймати нахил стилуса щодо його поверхні, а сам стилус буде мати датчик тиску — все це максимально наблизить роботу з Pencil до малювання на папері.

15 самых приятных новшеств от Apple, Microsoft и Google Це цікаво 15 найприємніших новин від Apple, Microsoft і Google

Smart Keyboard

Бездротова клавіатура для iPad Pro виконана з провідного і водо - і матеріалу товщиною до 4 мм. Заряджатися пристрій буде за допомогою торкання з портом (три характерні точки на корпусі пристрою); підключення також здійснюється через нього.

Apple TV

Для Apple TV інженери компанії розробили, не більше не менше, власну операційну систему — tvOS. З власної архітектурою, з власним магазином і можливістю для розробників створювати нові програми.

Навіщо все це треба? Тім Кук заявив, що вірить, ніби майбутнє телевізора — в додатках. Будь готовий знайти в нової Apple TV iTunes, Netflix, Hulu, HBO, Showtime, Apple Music і Siri. Також, не дивуйся: на Apple TV вже є ігри. Готовий грати в Guitar Hero Live на телевізорі з 64-бітним процесором?

.
21 січня 2018 в 09:42  |  Переглядів: 12  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: