Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
23 лютого в офісі сценарій
Не Зупиняйся | Події, свята та традиції | Психологія

Де б ви не працювали — в офісі або на заводі — крім сірих буднів повинні бути свята.А службовці повинні вміти влаштовувати і відзначати їх.Якщо у проведенні спільних свят, таких як Новий Рік або чийсь день народження, як правило, бере участь весь колектив, то є два свята в році, святкування яких готують або жіноча половина, або чоловіча половина офісу.Це загальновідомі 23 лютого і 8 березня.

23 лютого в офісі сценарій

41На цей раз поговоримо про 23 лютого.Як провести його на роботі, як привітати чоловіків-колег і що їм подарувати? Бюджетним варіантом буде проведення цього дня на роботі.А якщо колектив великий? Зазвичай все одно в офісі є склався невеликий колектив людей, що постійно спілкуються між собою.

 

Ось з цієї кількості і потрібно брати чоловіків, яким буде присвячений весь наступний день.

Жіночий колектив повинен вибрати заздалегідь людей, відповідальних за наступні питання:

1. Вітання,

2. Конкурсна та розважальні програми,

3. Стіл,

4. Подарунки,

5. Хто займається фінансовими питаннями і збирає гроші на всі витрати, якщо начальство не виділить на це коштів.

Інші учасниці можуть допомагати: допомогти привезти продукти, накрити стіл, прикрасити офіс.

Розглянемо два варіанти проведення свята:

1.Бюджетний

40Якщо колектив не склався і немає традиції вітати і дарувати подарунки, можна просто привітати на словах ваших чоловіків і вручити невеликі презенти у вигляді кухлів для пива, набір для душу.

2.Витратний варіант

Хороший стіл, конкурси, пам'ятні подарунки, ведучий на свято.Пізніше, можливо, виїзд на природу на шашлики або в кафе.Можна в обід відзначити свято тортиком з чаєм, а після роботи — разом кудись виїхати відпочивати.

Як привітати колег з 23 лютого

39Дорогі жінки, вам же приємно отримувати подарунки на свій жіночий свято з самого ранку? Нагадайте чоловікам, що скоро ваш день і навчіть цією гарною звичкою.Що ви покладете їм замість квітів, вже вирішувати вам.Це може бути невеликий сувенір, наприклад, ручка з ініціалами її власника.

Тепер вже точно ніхто не забере чужу.Як тільки їх зустрінете вранці, привітайте на словах.Постарайтеся були приємними в спілкуванні, допомагати, робити компліменти.В обід можете все разом випити чаю з солодким.Ну а ввечері вже вам вирішувати, як буде проходити свято.Читайте також: Привітання чоловікам-колегам на 23 лютого

Приклад сценарію на 23 лютого

  1. Якщо немає традиції на роботі вітати, хтось із жінок повинен її зламати і показати приклад.А у відповідь отримаєте приємне на 8 березня.Отже, заздалегідь розподіліть ролі хто чим займається.Спільно вирішите: яка кількість народу будете вітати і на яку суму.
  2. stk80264corВаше свято буде проходити в офісі.Домовтеся з начальством про те, де можна поставити невеликий стіл.Необов'язково закуповуватися продуктами, досить салатів, бутербродів, фруктів і солодкого.З напоїв — алкоголь, соки, вода.
  3. Якщо в колективі серед дам немає людини, здатної провести свято, запросіть ведучого.У них, як правило, є свої сценарії подібних свят.Внесіть корективи разом.
  4. Обговоріть своїм жіночою радою подарунки.Не обов'язково дарувати всім однакову.У когось з чоловіків можуть бути свої переваги.Подарунки вручайте вже в кінці.І обов'язково кожного привітайте.

Повірте, чоловікам це буде дуже приємно.І 8 березня вони зроблять відповідь приємний крок.

.
20 січня 2018 в 17:23  |  Переглядів: 1  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: