Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
1 квітня - День сміху
День сміху – який чудовий свято, який можна весело провести в колі сім’ї. Оттянитесь по повній в цей день: не шкодуйте свого обличчя і живота, не приховуйте посмішку. Почніть ранок у цей день з чудесного розіграшу чоловіка, який він запам’ятає на цілий день, а може і на довше. Тільки не варто перестаратися, інакше можна залишити чоловіка заїкою…
На жаль День Дурня в Росії святкують не багато людей, проте, дуже навіть дарма. Якщо у вас нервова робота, невдачі в житті і дрібні проблеми в сім’ї, то вам просто необхідно внести це свято в календар подій, зазначивши при цьому червоним кольором. Адже цей день – просто чудова можливо виплеснути свої емоції назовні. Можете сміливо показувати свої почуття іншим людям і не бояться, що вас зрозуміють неправильно. Адже це День Дурня!
Відзначають це свято першого квітня усім світом. Він вважається національним надбанням Болгарії. Якщо у вас є можливість відсвяткувати День Сміху в Одесі – не пропустіть можливість. Вас здивують і порадують відбуваються ходи на це свято в цьому місті.
У цей день прийнято розігрувати своїх друзів і близьких. Причому фантазія людей тут абсолютно не обмежена. Можна влаштувати як сумний, так і екстремальний або страшний розіграш. Проте найчастіше використовують веселий. В перше квітня вже ніхто не звертає уваги на фрази: у тебе вся спина біла, волосся горять, штани подерлися, ширінка розстебнута і так далі. Такими жартами вже мало кого проведеш. Однак тим не менше існує дуже багато різноманітних розіграшів, але не забувайте користуватися своєю фантазією. Приклади святкування дня сміху є в інтернеті, проте подумайте трохи головою і зробіть так, як ви самі того забажаєте, не спираючись при цьому на смаки інших людей.
Відчуйте смак свята, зберіться з сім’єю і друзями. Розслабтеся і отримуйте задоволення від позитивних емоцій.
сьогодні о 14:36  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: